Szanowni Państwo,
zgodnie z decyzją Ministra Edukacji i Nauki przedstawiamy wykaz godzin, w których nauczyciele pozostają
do dyspozycji Państwa (rodziców i opiekunów prawnych). Jednocześnie, w celu zapewnienia komfortu
i spokojnego przebiegu rozmowy, zwracamy się z prośbą, aby w miarę możliwości skontaktować się wcześniej
z nauczycielem i ustalić konkretną godzinę i przedmiot spotkania. Pozwoli to nie tylko uniknąć zbędnego oczekiwania ze strony Państwa, ale także na odpowiednie przygotowanie nauczyciela (wykaz ocen, kartkówki, sprawdziany, uwagi dotyczące zachowania i inne).
Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Baranowie
HARMONOGRAM GODZIN DOSTĘPNOŚCI
Lp. |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Termin i godzina dyżuru |
1. |
Piotr Burdajewicz |
Poniedziałek 12.30 – 13.00
|
2. |
Danuta Burdajewicz |
Czwartek 13.30-14.00 |
3. |
Renata Maciejewska |
Środa 12.30-13.30
|
4. |
Tomasz Cierzniak |
Wtorek 6.45-7.45
|
5. |
Olga Kubacka |
Wtorek 7.45-8.45
|
6. |
Elżbieta Rosiak |
Środa 14.30-15.30
|
7. |
Iwona Stasińska |
Czwartek 12.45-13.45
|
8. |
Joanna Dzieciątkowska |
Poniedziałek 13.45-14.45
|
9. |
Paulina Olesińska |
Wtorek 13.45-14.45
|
10. |
Lidia Skotarczak |
Czwartek 6.45-7.45
|
11.
|
Katarzyna Kułakowska |
Czwartek 12.30-13.30
|
12.
|
Ewa Majchrzak |
Środa 7.45-8.45
|
13.
|
Karolina Junik |
Piątek 12.30-13.30
|
14. |
Ewa Wojciechowska
|
Piątek 6.45-7.45
|
15.
|
Monika Musiał |
Piątek 14.30-15.30
|
16.
|
Agnieszka Kuczyńska |
Wtorek 14.30-15.30
|
17.
|
Radosław Nowakowski |
Poniedziałek 7.15-7.45 Wtorek 7.15-7.45 |
18.
|
Jolanta Gdowska |
Wtorek 7.45-8.45
|
19.
|
Marzena Świerczyńska |
Piątek 13.45-14.45
|
20. |
Marek Świerczyński
|
Poniedziałek 13.45-14.45
|
21. |
Jacek Szewczyński |
Wtorek 14.30-15.30
|
22. |
Adam Jeziorski
|
Wtorek 11.45-12.15
|
23. |
Iwona Szyszka |
Czwartek 7.45-8.45
|
24. |
Elżbieta Huchrak |
Czwartek 10.45-11.45
|
25. |
Adrianna Stusek |
Środa 7.15-7.45 Czwartek 14.30-15.00 |
26. |
Magdalena Nowak
|
Piątek 11.30-12.30
|
27. |
Alicja Winiarska
|
Wtorek 6.45-7.45
|
28. |
Aleksandra Jaworska
|
Piątek 11.30-12.30
|
29. |
Agnieszka Mikołajczyk |
Poniedziałek 7.45-8.45
|
30. |
Marta Hyżorek – Kupś |
Poniedziałek 11.30-12.30
|
31. |
Bernadeta Podhorecka
|
Środa 15.00-16.00
|
32. |
Elżbieta Grzegorczyk
|
Wtorek 14.00 – 15.00
|
33. |
Patrycja Walicht
|
Poniedziałek 6.45-7.45
|
34. |
Katarzyna Pląskowska
|
Czwartek 11.45-12.45
|
35. |
Ilona Drzazga
|
Środa 11.00-11.30 Czwartek 11.00-11.30 |
36. |
Danuta Spychała
|
Wtorek 11.30-12.30 |
37.
|
Anna Sasińska |
Wtorek 11.00-11.30 Czwartek 11.00-11.30 |
38.
|
Klaudia Kurzawa |
Wtorek 14.40-15.40 |
39. |
Lidia Antonienko |
Środa 15.30-16.00 Czwartek 11.00-11.30 |